Asterix - De XII werken van Asterix

Uitverkocht
€ 7,95

Op de vraag « wat is je lievelingsalbum van Asterix? » antwoorden veel lezers spontaan: De 12 Werken van Asterix… Terwijl het niet eens deel uitmaakt van de serie van 36 stripalbums van Asterix!

De populairste film van Asterix en zijn vrienden verscheen op 20 oktober 1976 in Frankrijk en viert deze herfst dus zijn 40ste verjaardag. Voor deze gelegenheid hebben Hachette, Albert Uderzo en Anne Goscinny besloten om een nieuwe, geïllustreerde uitgave te verzorgen van De 12 Werken van Asterix, op basis van het scenario van René Goscinny.

Om het scenario en de onvergetelijke dialogen van zijn vriend eer aan te doen, wilde Albert Uderzo dit avontuur in een nieuw jasje steken.

Aan de hand van meer dan 1000 schetsen en originele modelsheets die de co-auteur van de kleine Galliër destijds voor de productie van de film had gemaakt, heeft hij voor deze uitgave een totaal nieuw album samengesteld.

Dit album is vergelijkbaar met de geïllustreerde uitgave Hoe de kleine Obelix in de ketel van de druïde viel. In De 12 Werken van Asterix staan meer dan veertig nooit eerder gepubliceerde, paginagrote illustraties, met de pen geïnkt en ingekleurd met aquareltechniek.

Met veel enthousiasme heeft de meester het potlood ter hand genomen en voor deze bijzondere jubileumuitgave de coverillustratie getekend.

80 pagina's

Softcover

ISBN: 9782014001549